Petr Kellner

Ing. Petr Kellner (* 20. května 1964 Liberec) je úspěšný český manažer a miliardář. Je nejbohatším Čechem a v roce 2006 se jako první Čech objevil na seznamu miliardářů, který každoročně vypisuje magazín Forbes. Petr Kellner má čtyři děti a jeho nynější (druhá) manželka se jmenuje Renáta Kellnerová.

Začátky kariéry


Petr Kellner vystudoval v roce 1987 Vysokou školu ekonomickou v Praze, obor ekonomika průmyslu.

Na počátku jeho kariéry stojí brněnská firma Impromat, která prodává kopírky značky Ricoh. V této firmě se seznámil s Milanem Maděryčem a Milanem Winklerem. Winkler byl v roce 1994 zatčen za padělání směnek v hodnotě okolo půl miliardy údajně podepsané Petrem Kellnerem. Nebyl odsouzen a po dvou letech byl propuštěn na svobodu. Nato obvinil Kellnera z toho, že jej z firmy vystrnadil.

PPF


Tito tři společníci se rozhodli využít šance – první vlny kupónové privatizace, a tak v roce 1991 založili fond PPF (První privatizační fond). Při založení si PPF půjčila od společnosti Sklo Union Teplice 40 miliónů Kč jako kapitál. Tyto peníze byly použity hlavně na reklamní kampaň, ve které herec Josef Dvořák přesvědčoval občany České republiky, aby body ze svých kuponových knížek investovali do fondu PPF.

Ze svěřených peněz PPF získal akcie více než 200 firem v hodnotě přesahující 5 miliard. Postupně byl privatizační fond PPF přeměněn na několik otevřených podílových fondů a společnost PPF se stala manažerskou firmou ovládající řadu společností z nejrůznějších oborů. Mezi nejdůležitější společnosti ovládané PPF patří Česká pojišťovna a Home Credit, v minulosti například televize Nova a eBanka.

Datovaným zlomem v historii PPF je rok 1996, kdy nakoupil 20 % akcií České pojišťovny na volném trhu (od Interbanky a České spořitelny) a díky tomu získal jedno místo v dozorčí radě. Poté již Kellner se svojí PPF postupně získával větší vliv v České pojišťovně, až nakonec v roce 2001 získal od státu poslední část akcií.

Podnikatelské aktivity ve světě


Petr Kellner nezůstával pouze v Česku, ale podniká i ve světě. V Rusku založil Fond Petr Veliký, který také získával finance z privatizace.

Majetek


Majetek Petra Kellnera odhadl v roce 2006 časopis Forbes na 3 miliardy dolarů (75 miliard KČ), a tak se zařadil na listině nejbohatších lidí na 224. místo. V roce 2007 časopis Forbes odhadl jeho jmění na 6 miliard USD díky čemuž si polepšil v žebříčku nejbohatších lidí na 119. pozici. Odhadem z roku 2008 se s 9 miliardami dolarů (150 miliard KČ) již posunul do první stovky nejbohatších lidí (91. místo).

Vlastní letadlo Gulfstream G500, které nese jméno Káně. V Alpách má srub a jeho luxusní vila ve Vraném nad Vltavou získala již několik architektonických cen, ale z bezpečnostních důvodů se v ní nezdržuje.

dobročinné aktivity


Provozování Gymnázia Open Gate – Boarding School


Petr Kellner spolu se svou manželkou Renátou Kellnerovou na konci roku 2002 založil za účelem podporování nadaných studentů ze sociálně znevýhodněného prostředí Nadaci Educa. Nadace platí těmto dětem školné na moderním Gymnáziu Open Gate – Boarding School v Babicích. Gymnázium Open Gate bylo vytvořeno také manželi Kellnerovými za stejným účelem jako Nadace Educa – dá se říci, že to je jeden projekt rozdělený do dvou částí. Výstavba areálu gymnázia byla financována Nadací Educa a stála 250 miliónů Kč. Ve školním roce 2005/2006 přijalo Open Gate první studenty (111, z toho 90 % podporováno Nadací Educa).

Další filantropické aktivity


Sponzorskými dary také podporuje Divadlo Járy Cimrmana či Ypsilonku. PPF je také dlouholetým partnerem Letních shakespearovských slavností.

 

---

Komentáře

Michal   »  led 27, 20:09

Zdravím,chci se zeptat,jestli by mi tento finanční mág mohl finančně pomoci.Díky manželce jsme se dostali do finanční tísně a já se ted jen obávám,že přijdu o mého milovaného syna Patrika.Jsem v zoufalém stavu,všem za projevenou pomoc předem děkuji….

 


Jaromír   »  led 31, 17:17

Dobrý den,
jsme obyčejný manuálně pracující dělník, před rokem jsem z důvodu bydlení koupil menší domek, který doposud opravuji, vzhledem ale finanční krizi bych si chtěl splnit můj dětský sen a to koupit starý Harley Davidson vl 1200 r.v. 1932, který stojí 500.000,-jelikož už mám hypotéku, tak mi banka nechce z důvodu zástavy, kterou už mám poskytnout tak velky úvěr.Chtěl by Vás poprosit, zda byste mi tuto sumu poskytl, pokud by to bylo ve vašich silách, moc byste mi tím pomohl. Jinak samozřejmě bych se s Vámi domluvil na pravidelných měsíčních splátkách, které bych Vám zasílal prostřednictvím trvalého příkazu na účet. Předem děkuji za kladné vyřízení a jsem s pozdravem.

 


Zdeňka Petrželková   »  úno 9, 23:19

Dobrý den,
mám dotaz a prosbu?
Je možné, abyste mi poskytl půjčku, RPSN tak kolem 13 až 15% ? Děkuji za odpověď a přeji hezký den

Zdeňka Petrželková

 


Gerhard Heimlich   »  úno 12, 21:38

Dobrý den,
Jsem 21-ti letý student ze Znojma. Studuji obor podnikání, obchod a služby. Jsem také vášnivý zastánce kulturistiky, které se věnuji už několik let. Mám za sebou už i několik soutěží ve kterých jsem byl velmi úspěšný. Chtěl bych se kulturistice i nadále věnovat a stát se profesionálem. Hledám člověka který by mě finančně podpořil a pomohl by splnit můj největší sen. Byl bych velice rád, kdybych se s vámi mohl setkat osobně. Velice vás prosím o jakoukoliv pomoc. tel. 723 861 905

 


Martin   »  bře 12, 09:21

Jo taky chci peníze….:)).
Už chápu proč se nikde nezdržuje a nikdo o něm nic pořádně neví, takovejch lidí co by chtělo půjčit nebo snad peníze dostat je určitě dost….Že Vás ta drzost nefackuje…

 


Dan   »  čec 19, 11:18

Prosím zachraňte Českou mincovnu. Má se snad prosperující divize se strategickým zaměřením ražby měny dostat do rukou zahraničních majitelů?? Stát asi nemá zájem, ten bude stále jen přihlížet – smutné….

 


zajjda   »  říj 6, 07:31

Veselé Velikonoce!!!ať žiju!!!!Hurááá huráááá hurááá

 


mates   »  úno 10, 17:45

Bylo by fajn se sním setkat a poznat jeho život.ale ne proto že má hodně peněz, ale proto že má tolik starostí a práce. Stojí to za ty peníze? možná: nedivim se mu že se moc neukazuje aspon jeden z normálních lidí. Taky bych se neukazoval. Fakt bejt sním tyden zaplatil a dal bych nevim co aby to šlo tak zkušenost je k nezaplacení. Třeba mi někdy napíše:::::)

 


Zdeňka   »  bře 30, 20:51

Dobrý den,
můžete zrušit prosím ten můj komentář.
Děkuji

 


L123456zZ   »  srp 22, 22:41

Dobrý den,

Již od malička se věnuji výtvarné výchově a proto bych se vás chtěl zeptat (pokud vůbec někdy tuto stránku objevíte),jestli by jste neměl zájem o nějaké moje obrazy,nebo nějaká umělacká díla.Četl jsem,že sbíráte fotografie a myslím že i obrazy,proto to nabízím.Mám velice originální (také moderní,skoro cokoliv) styl a mohu vám udělat cokoliv na zakázku,stačí napsat.Chtěl bych se mým stylem více prosadit a s někým s tím začít musím,tak proto se ptám vás.

Chtěl bych změnit svůj život,nehledě na problémy,které mám a vy by jste mi tím mohl prostřednictvím umění pomoci.

Byl bych na věky věků vděčný,kdyby se k vám tato zpráva nějakým způsobem dostala a ještě více by mě potěšila odpověď.Zatím tedy děkuji a přeji mnoho úspěchů.

L.

 


sobczynska marcela   »  srp 26, 16:39

dobrý den p.Kellnere ráda bych vám napsala dopis, abych zde nezveřejnovala co chci Vám napsat, jsem invalida 77roků s inv.legitimací,nechci od vás žádné darování peněz jak bylo výše uvedeno těmi co psali výše, dnes Vám lidé zřejmě závidí, ale měl jste dobrý nápad, což mohli mít i ti, kteří dnes závidí ,jsem Kozoroh a ti nezávidí ale ocenují dobré nápady, mám jen mobil ale zde ho neuvádím,mohlo by jít i o zneužití, srdečně zdravím,nemusíte napsat adresu stačilo by jenom adresa pošty ,abych neobtěžovala, díky

 


Člověk, co nic nechce   »  zář 1, 12:00

Dobrý den, nebudu se Vám tady pokoušet hrát na city a něco si “vymýšlet”, abych z vás dostal nějaké peníze, jelikož jste nejspíš charakteristikou povahy tvárný člověk oproti jiným, kterým by se nikdo ani neodvážil takto tady “psat”.:) Je mi stydno za některé jako “chtěl bych si koupit Harley, prosím pujcte mi 500 00 kč.” Z vlastnich zkusenosti je mi z toho blivno. PArkrat jsem pujcil mensi castku a uz to vickrat neudelam. Respekt předtím, co máte a jak jste to dokázal..v dnešní době už to tak snadné není, když není dodatečně zajištěný kapitál na investice.

 


Matra   »  říj 11, 13:26

Lidi vy jste drsní… :- D)) Zauvažujte, než něco napíšete.. Jsem se při čtení těchto příspěvků pobavila. Je to smutné… :-(

 


David   »  říj 11, 17:25

Milý pane Kellnere.Mám na vás dotaz jako na velmi úspěšného muže.Kdo nedělá šílené věci a neriskuje-nikdy nic nezíská.Proto jsem se rozhodl vám napsat.Je mi 37 let s duší maleho kluka a velkého snílka.Před několika lety strýc prodal velmi nádhernou chaloupku na samotě v lese kde žila babička a někteří členové rodiny to těžce snášejí do dneška a i vztahy v rodině se změnily.nejde o nějakou chamtivost ale o to,že jsme ztratily něco,co jsme velmi milovali a moc nám ta chaloupka chybí.je nám po ní smutno a víme co jsme tam prožili a tatínek už není takový veselý jako dříve protože tam vyrůstal jako malý kluk.Měl bych na vás prosím dotaz jako průměrně výdělečný občan této republiky který má našetřeno jen pár tisíc korun a vlastní byt 1+kk-kam mám investovat,co udělat aby konto se pořádně naplnilo a mohl jsem koupit zpět chaloupku která má ted hodnotu kolem 3,5 milionu i s pozemky.Normální prací nemá člověk šanci tuto částku nikdy našetřit.předem děkuji za případnou radu a přeji štastný a spokojený život.David tel: 737 524 600

 


Martin   »  říj 12, 16:08

Nabízím zajímavou investici v Brně. Jsem připraven podat bližší informace e-mailem, v případě zájmu předat další podklady pro vyhodnocení záměru.
Děkuji za zprávu a případný zájem.
Přeji krásný den.
Martin

 


matka   »  led 6, 22:50

Pane Kellnere pomožte mě i moji rodině z jednoho velkého problému a mi vám bude do smrti vděčni…
jde opravdu o hodně zachráníte moc lidí najednou.Moc zoufalá matka od pěti dětí.

 


sirotci   »  úno 23, 12:57

Dobrý den,pane Kellner prosím mohl by jste poskytnout půjčku menší vdově s dětmi?Sám máte děti a víte co je to ,když žena zůstane sama s dětmi a děti sirotci.Mám syna,který má podávat přihlášky na vysokou školu do 28.2.a prostě na to nemáme.Mám 5 dětí.Děkuji a doufám,že mi aspon napíšete a podpoříte.Nemám vlastní byt ,bydlím v pronájmu.Moc děkuji i když tak doopravdy i za malou částku

 


Maty   »  bře 10, 10:51

mám majetek ,ale bohužel i dluhy.Můžem udělat biznis

 


Andy   »  dub 23, 21:38

Lidi, jste normální? Asi moc ne, že? Je mně z těch vašich příspěvků dost zle. Jeden chce motorku, druhý chalupu, další má dluhy a chce s Kellnerem obchodovat, prostě samá vyčůraná výžírka:))) Vůbec se nedivím, že se Kellner nikde neukazuje, dělá moc dobře!!!

 


Jana Paštová   »  dub 26, 13:24

Ozvěte se mi, prosím. Informace o Lence Čvančarové (Matějčkové). Díky moc Jana Paštová Liberec 606570672

 


Magda Tamášová   »  čen 13, 17:14

Prosím o pomoc pro syna, který je psychicky nemocný a nyní bydlí ve Frýdlantě na liberecku. Má zde smlouvu k 30.6.2011 a já nevím, kam s ním. Do Liberce nechce a Frýdlant mi nepomůže. Já sama jsem po dvou operacích v částečném invalidním důchodu – jsme bez prostředků. Nevím co bude dál. Pomůžete mi? Děkuji.

 


Tomáš   »  čen 17, 17:46

dobrý den,pane Kellnere,můžete mi a mé rodině prosím finančně pomoc?? děkuji.

 


Lukáš Liška   »  čec 13, 12:50

Dobrý den pan kellner chtel bych vas pozadat o misto spravce nebo stajnika ve vasich krasnych stajich.miluji zvirata a dokazu udelat jakoukoli praci.Dekuji za vyřízení.

 


wongo   »  čec 29, 22:30

Dobry den pane Kellner nepotřebojete posekat trávu na zahradě nebo novou štukovou fasádu na chalupě rád vypomužu s pozdravem wongo

 


Karel   »  zář 11, 14:59

O panu Kellnerovi se též dozvídáme, že si chrání své soukromí. Jde na to chytře. Kdyby se choval jako Krejčíř, Pitr a ostatní klegové z podnikání dávno by vyšlo najevo, že patří mezi ně. Protože žije v utajení, nikdo se o něj nezajímá a tak mu ty podvody vycházejí. Dokonce se obvjevily zprávy, že pan Kellner se zajímá o výrobu a distribuci léků. Tomu snad bude zabráněno, jinak budou léky podstatně dražší a Kellner ještě bohatší.

 


EVA ŠMÍDOVÁ   »  úno 14, 16:54

Vážený pan Ing.Petr Kellner,
obracím se na Vás s nabídkou realizace voleb,který jsem zpracovala jako “elektronické volby” mohu odeslat jako pdf s mým ověřeným podpisem. V každé volební místnosti jsou nootebooky,které by stačilo upravit podle mého návrhu. Nemám finance na ochranu licence svého duševního vlastnictví, která by se mohla po odzkoušení u nás prodávat i do jiných států. Poslala bych to v příloze,ale ta možnost tu není. S pozdravem E.Šmídová

 


EVA ŠMÍDOVÁ   »  úno 14, 16:55

Vážený pane Ing.Petr Kellner,
mám dotaz, čte někdo z Vašich
spolupracovníků ty komentáře ?
Protože já ten svůj jsem myslela tak, že bychom na tom oba vydělali.Ovšem vím, že Vy máte ty miliardy, ale pokud byste dal
pokyn k výrobě těch elektronických volebních aparatur
ještě byste se i proslavil.
S pozdravem Eva Šmídová

 


Standa Horacek   »  bře 4, 08:15

Dobry den pane Kellner ,
taky mi prosim neco puc, vzdyt ti to nic neudela….taky mam bezva plan a nalozim s tim rozumne, budu davat nanopujcky bezdomovcum a pak se nam to bohate vrati, zalozime spolu homle kredit.

 


Natonezáleží   »  bře 10, 16:57

Jsem ráda, že se mám lépe než vy- jsem bohatší vším…a je mi vás líto, Kellnere, no ale to je jedno-prostě se mám mnohem lépe…pa

 


/A/F/A/   »  bře 26, 19:10

Dobrý den Pane keller Chtěl bych si splnit svůj hudební sen – respektivě nejen já , pokud byjste měl zájem mi vtom pomoci napište mi na e-mail , nápad je to zajímavý , děkuji.o)

 


jan   »  kvě 29, 12:29

Dobrý den,
Jmenuji se Jan Krejza bydlím v Praze a pracuji jako státní zaměstnanec, jsem ženatý a mám pěti letou dceru . Jelikož se moje rodina dostala do velikého finančního problému který nastal z důvodu vzájemného pomáhání mezi mojí rodinou a rodinou mého bratra vzájemně jsme si vypomáhaly dokud to šlo. Všichni pracuje ale bohužel finanční stránka co se týče výdajů už není zvladatelná. Zkoušel jsem najít pomoc u různých soukromých investorů, kteří poskytují půjčky, ale bohužel jsem vždy narazil na podvodníka, který jen vylákal peníze a dál nepomohl další a už asi poslední možností je že oslovuji slušné lidi o kterých si myslím že mají možnost my pomoci a od kterých nemůžu čekat žádný podraz. Každopádně nechci a nečekám žádné finanční dary ale jedná se my pouze o finanční půjčku kterou jsem připravený celou včetně úroků, které budou po mě požadovány splatit vím že částka kterou potřebuji je velice vysoká ale díky těmto prostředků pomůžu třem rodinám včetně mojí. Chci pomoci všem kolem mě, aby začaly znova žít a zapomněly na problémy, které měly a co se týče mé rodiny chci jí jak finančně zabezpečit tak jim dodat pocit jistoty.
Částka, kterou poptávám je ve výši 4900000 Kč vím, jak jsem psal že tato částka je vysoká, ale prostředky budou použity a doplacení půjček a hypoték a vytvoření finanční rezervy. Nejsem žádný podvodník, který se z Vás snaží dostat peníze. Můj plat činní 28000 Kč měsíčně čistého který Vám budu celý odvádět plus mám příjem nedoložitelný 12000 Kč který také budu odvádět samozřejmě si uzavřu životní pojištění které bude na celou tuto částku a bude navýšené o všechny úroky která bude vyplacena na Vaše jméno. Samozřejmě pokud by jsme my podařilo a získal jsem jakékoli finanční prostředky s vedlejších prací všechny tyto prostředky Vám budu nechávat.
Jde my pouze o to pomoci lidem kolem mě a tyto lidi udělat šťastný aby mohly žít v radosti a lásce a jsem ochoten pro ně udělat cokoli.Samozřejmě za jakoukoli částku kterou se my podaří si půjčit budu moc vděčný.
Pokud Vás tento dopis pohoršil upřímně se velice omlouvám nechci nikoho obtěžovat, ale toto vidím jako mojí poslední možnost. Pokud si tento dopis přečtete celý už to pro mě bude hodně znamenat a už za to Vám mnohokrát děkuji, pokud
Přeji Vám hodně úspěchů ve Vašem životě hodně zdraví a lásky protože to se za peníze nedá koupit
Jan Krejza R.Č. 820816/0433
Poznaňská 456, Praha 8
Tel: 736 213 898
Iniciály přikládám z důvodu, že dopis myslím upřímně a nejsem podvodník

 


Pan Kierian Johns (M D).   »  čec 25, 05:00

Provozovatel neodpovídá za dotazy zaslané prostřednictvím inzerce ani za obsah inzerátů umístěných uživateli inzerce!

————————————————————————————————————————————

Děkujeme za Váš dotaz pomocí online formuláře na doméně

 


Alena   »  zář 19, 11:27

Vážený pane Kellnere,je mi celkem jedno jaký je Váš majetek,nebo jak jste k němu přišel,ale vadí mi,že ačkoli máte tolik,kolik napsali,tak i přesto se nestydíte vydělávat jen na těch nejchudších.Půjčila mi Vaše společnost Home Credit jen 50 000,- Kč a celých asi 8 let jsem je poctivě splácela,jen jsme potom i s manželem přišli o práci a nastal obrovský problém.Mimo jiné jsme oba pracovali pro pilu Javořice a.s.,je to přesně ta pila o kterou jste se v minulosti sám zajímal,ne však dlouho.Dnes když už jsme 3 roky oba bez práce,nikde o nás nestojí,protože prý jsme staří,tak po nás chcete splátku 5000,- každý měsíc,když přesně takové dostáváme sociální dávky a pokud tolik nedáme,tak pod hrozbou exekutorů.Několikrát jsem prosila Vaše zaměstnance aby mi splátku snížili,bohužel marně.prý můžu prodat postel a budu mít na splátku,ale co budu muset prodat za měsíc?Nemám nic proti splátkám a souhlasím s tím,že když jsem si ty peníze půjčila,tak je musím vrátit,jen trochu lidskosti by neškodilo.Tím chci říct,že i když na mě tu exekuci uvalíte,tak se svých peněz určitě dříve nedomůžete.Jsem totiž opravdu moc chudá aby si na mě něco vzali,jediné co mám je 1/4 RD a to se zástavou na 30let,protože džíve než jsme o práci přišli jsme se dceři zaručili za hypotéku aby měla kde bydlet ona.A za předpokladu,že sám máte víc než vůbec můžete do smrti utratit,je opravdu nutné být k obyčejným lidem,tak krutý a bezohledný?Žádala jsem o povolení splátky 1000,-Kč,bohužel marně,také jsem prosila o kontakt na Vás,také marně,proto jsem nucena využít této cesty a své problémy vykřičet do svšta.Jinak se spravedlnosti ani ohleduplnosti zřejmě nedočkám.Byla bych Vám neskonale vděčná za odpověď a pochopení.

 


Jiří   »  lis 1, 21:18

Ahoj pane Kellner, četl jsem kolik máte prachu. Já bych chtěl zachránit jeden historický automobil. Bohužel jsem předělával dum a starám se o vnučku již se zabil táta, tak jsem bez prostředku. Kdyby vám přebývalo asi osmset litru narenovaci auta byl bych vám zavázán. Jirka

 


Božena Huttová   »  kvě 20, 09:21

Dobrý den pane Kellnere, přečetla jsem si všechny vzkazy a prosby o pomoc, je skutečně smutné kolik lidí má finančné a jiné problémy, já by jsem potřebovala pomoc moji dceři, má s manželem peklo na zemi, a to maji 12-letého kluka, zeť na ně neustále řve, nechodí do práce, nedáva ji peníze, všechno táhne dcera sama,se bojím , že se zhroutí, anebo aby se nepozabíjeli, mají velký dům, který prodají, ale než ho prodají potřebovala by dcera půjčit na malý domek a když prodá dům, peníze by Vám vrátila. O sumě nepíši, to pak když by jsme se nakontaktovali, kdyby jste ji mohl pomoct byla by jsem Vám neskutečně vděčna, já už ani nemůžu spát a nejsem už nejmladší, jsem v důchodu, chtěla by jsem se ještě dožít aby byla dcera s vnoučkem štastná.

 


Sabina   »  čec 18, 14:50

Mladá ZPT maminka prosí o jakýkoliv příspěvek
Mám dluhy. Ale nerada bych jich měla více. Ráda bych dopřála své postižené dceři slušnou péči. Už tak se těsníme v garsonce a můj příjem na všechny výdaje přestávájí stačit. Prosím o jakoukoliv částku, kterou mi budete moc zaslat na účet: Předem mockrát děkuji! PS: Telefon neuvádím, protože nechci, aby mi někdo volal nebo posílal SMS, když tak jen email. Děkuji za pochopení!

 


EVa   »  srp 19, 12:24

Dobrý den pane Kellnere, velmi Vás žádám o finanční podporu mé rodiny. Ocitli jsme se ve finanční tísni, syn chce jít studovat na medicínu, ale já mu nemohu zaplatit ani přípravný kurz a podporovat ho ve studiích. Prosím pomozte nám. Velmi děkuji i za menší finanční obnos.Nejsem žádná podvodnice, jsem jen milující matka, která si už oravdu neví rady.Děkuji

 


Katerina   »  srp 21, 23:37

Dobrý den pane Kellnere,nechci tady rozepisovat muj pribeh..jen jsem zoufala…a zkousim co se da…pokud je pravda co se zde pise rada jen vam napisu co me tizi.

 


Petr   »  říj 8, 02:11

Dobrý den pane Kellner.
Chtěl bych se zeptat . Vy jako uspěšný podnikatel jestli by jste mi poradil kde sehnat 20 mil.kč na založení živnosti. Pracoval jsem necelých 9 let jako ošetřovatel drůbeže. A rád bych si takovou živnost založil sám. V zhledem že jsem byl jako zaměstnanec tak nemám žádný vlastní kapital do začátku. Nabízím 40% provizi z 20 mil.kč .
a měsíční splátky 116 tis.kč po dobu 20 let. Mohl by ste mi poradit popřípadě pomoci.
S pozdravem Petr K.

 


Petr   »  lis 5, 11:00

Dobrý den, sháním touto netradiční cestou sponzora nebo prostor u nás pro reklamu.

Jsme nový Chatovací portál a provoz stojí nemalé peníze jsme nezisková organizace.

Pokud by jste mohli jakkoliv pomoct i s malou částkou budeme Vám vdečni děláme to pro lidi ale naše možnosti jsou malé, máme taky k dispozici transparentni ucet

Dekuji za případnou pomoc.

 


Služby   »  lis 22, 13:36

Dobrý den pane Kellnere, pokud je tento email skutečně aktuální, zasílám vám následující dotaz s prosbou. Po 25 letech zaměstnání jsem si také vyzkoušela co to je být rok a půl na ÚP, kde jsem s jeho pomocí nakonec našla nový styl a smysl práce – začala jsem letos jako OSVČ v oblasti služeb. Oslovila jsem Vaši společnost Home Credit o možnost poskytnutí úvěru pro začínajícího podnikatele. Bohužel vše bylo zamítnuto z důvodu, že nemám prokazatelný příjem. ( kde bych ho také získala, když jsem začala letos ). Bylo by možné se na Vás obrátit a mohl byste mi pomoci informací, jak úvěr u Vaší společnosti zrealizovat.
Děkuji za odpověď.

 


Martin   »  lis 25, 18:26

Dobrý Den p. Kellner rád by se Vás na něco zeptal. Jsem mladý začínající stolař ,který podniká už ca 6 let a to v oboru výroba nábytku a zařízení. První roky pro mě byly tragické stal se mi nemalý úraz. Na frézce jsem si od frézoval všechny prsty na levé ruce nakonec mi je doktoři jen přišili ale jsou hodně omezeny pohybem ale ani tato nehoda mě neodradila od mého řemesla ,kterém pokračuji neustále. Velice rád by se rozjel ale nemám na to prostory mám možnost odkoupit velice zachovalý krásný prostor ale chybí finance. Vím že je možnost nějakého úvěru nebo hypotéky ale to by neutáhl a tak jsem Vás chtěl požádat o sponzor. Vím že se na Vás obrací mnoha lidí a že všem určitě vyhovět nemůžete. Rád by časem zaměstnal i lidi protože v našem kraji zkrachovala jedna výroba.

Děkuji předem za Vaší odpověd

 


Zdena Mayerová   »  lis 26, 20:26

Dobrý večer,
právě jsem dočetla část všech těch proseb o finanční pomoc(musí to být někdy dost únavné), ale musím se přiznat ,že by se mi také nějaká pomoc hodila.
Není to ani tak pomoc peněžitá,ale i tak je to pomoc hodně naléhavá.
Mám jediné dítě ,je přesně o 10 let mladší než vy, on sám má také jen jednoho syna .
Ženatý,manželka (prima snacha) +její syn studující VŠ.
Prostě více méně normální česká rodina,hypotéka na domek v rekonstrukci ,auto na půjču atd.
Otec(můj syn) 20let po transplantaci ledviny,2 měsíce po svatbě – zpráva- rakovina. A tak začíná martirium,operace 2/3jazyka odstraněny ,trvale tracheální kanyla, 35xozáření ,velké problémy s polykáním stravy -stálé otoky krku – pořád někde po nemocnicích,pak další rána,metastázy na plicích nové léky ,nové hrůzy ,nové doufání,a osud se nám vysmívá po nové naději další hrůza, selhala transplantovaná ledvnina.Následuje dialýza 3x týdně.Nevzdáváme se ,ani rodina ani ten ,který trpí nejvíce,už nikdy nebude lízat zmrzlinu,už si nikdy nezaplave(to miloval),a tak přijdou myšlenky ,má to vůbec cenu, budu dál bojovat pro svou rodinu,vždyť jsem spíše na obtíž místo abych jim jako muž zajistil klidný život,co mám dělat ,co teď?
A tak bych se chtěla zeptat za syna ,jak žít dál? Umořuje mě nemoc,starost o rodinu ,jak vše poplatit,mám vůbec bojovat dál?
Pokud jste dočetl až sem zkuste nám poradit jak dál, jak najít alespoň kousek jasného nebe,hvězdičku na obloze která by přinesla trochu radosti a klidu ?

Děkuji Vám
Zdena Mayerová

 


Ing. Oswald Hlávka   »  bře 25, 06:34

Vážený pane Kellnere, nic nežádám, jen peosím o adresu Vaší tetičky Olgy Kellnerové. Byl jsem u rodiny na fořtovně na Kotárech. Váš otec Ríša tehdy ještě studoval. Dědeček Jan Kellner, byl polesný a já jsem zde působil jako lesník u SLH Rajnochovice. Radinu jsem ještě navštívil pak V Břeclavě, Prosím tedy o Kontak na Olgu. Studovala e Zlíně stomatologii, vdala se a pak již o ní nic nevím. Budu Vám vážený pane velmi povděčen. Prosím jen adresu, či nějaké podrobnosti. Děkuji Přeji Vám v úctě k Vám jen vše dobré Váš Hlávka

 


Ing. Oswald Hlávka   »  bře 25, 06:37

Vážený pane Kellnere, nic nežádám, jen peosím o adresu Vaší tetičky Olgy Kellnerové. Byl jsem u rodiny na fořtovně na Kotárech. Váš otec Ríša tehdy ještě studoval. Dědeček Jan Kellner, byl polesný a já jsem zde působil jako lesník u SLH Rajnochovice. Radinu jsem ještě navštívil pak V Břeclavě, Prosím tedy o Kontakt na Olgu. Studovala e Zlíně stomatologii, vdala se a pak již o ní nic nevím. Budu Vám vážený pane velmi povděčen. Prosím jen adresu, či nějaké podrobnosti. Děkuji Přeji Vám v úctě k Vám jen vše dobré Váš Hlávka

 


JARMILA   »  dub 14, 15:09

DOBRÝ DEN PANE KELLNERE,JSEM OPRAVDU VE ŠPATNÉ FINANČNÍ SITUACI,ZE VŠECH STRAN NA MĚ VŠECHNO PADÁ,HROZÍ MI EXEKUCE,STRAŠNĚ MOC VÁS PROSÍM JESTLI BY JSTE MI MOHL POMOCI A PŮJČIT MI VĚTŠÍ OBNOS,VRÁTILA BYCH VÁM TO I S ÚROKY ,NA SMLOUVU NEBO SMĚNKU,ŽIJI VE STRACHU.UŽ NEMŮŽU ANI POŘÁDNĚ SPÁT,JSEM OPRAVDU BEZRADNÁ,PROSÍM POMOZTE,AŤ NEPŘIJDU O DŮM A RODINU,DĚKUJI ZA ODPOVĚĎ,,PROSÍM”

 


Janča   »  dub 22, 23:13

Dobrý den pane Kellnere :-)

Můj příspěvek se netyka zadne zadosti o financni vypomoc… Tyka se obdivu k Vam samotnemu :) chci Vam touto cestou poprat i do budoucna hromadu uspechu… Pevne verim, ze kazda spolecnost, do ktere se rozhodnete sve finance vlozit, zacne vzkvetat :) mate muj obdiv a ja Vam preji jen same stesti!! :-)

 


David Zeman   »  čec 27, 20:55

Pochybuju, ze čtete tyhle stránky, ale je mi 23 a jsem v nouzi. Dejte mi prosím jakkoukoliv normální práci a normalně placenou. DĚKUJI

 


Nada   »  srp 5, 20:42

Dobrý večer ,na úvod Vám přeji pevné zdraví ,a všem Vám blízkým .Dnes tj. 5.8.2014 je tomu 38 let co jsem onemocněla těžkou cukrovkou .Moc bych si přála abych si mohla zaplatit někoho ,kdo by mi mohl pomoci s mojí nemocí.Nikoho nemohu ani nutit,ani žáda.Vše je na každé člověku.Přeji Vám hezký večer Nada 43 let

 


Lechnerová   »  srp 5, 22:09

Dobrý den pane Kellnere.Ve stručnosti-mohu Vás tímto poprosit o finanční dar který by byl určený na moji vážnou život ohrožující nemoc .Moje vážná nemoc mne denně vystavuje v ohrožení života a smrti, upadám do bezvědomí atd.moje zdravotní zprávy Mohu zaslat k nahlédnutí .Peněžitá pomoc by mi více než li jen pomohla .Zdraví se nedá koupi ,ale zachránit ano. Vděčna bych Vám byla nadosmrti-a nejen já .Pokud by byla možnost,a chtěl byste ,byla bych poprvé v životě štasná. Děkuji za přečtení Lechnerová

 


Petr Liberec   »  úno 17, 14:12

Ve stručnosti a ve vší slušnosti bych vám mohl tak NASRAT!

 


Olga   »  kvě 7, 07:39

Děkuji že mi dáš práci moc a moc děkuji.
Nechci peníze, jelikož platí “místo chleba dej práci” a mé svědomí je klidnější “něco za něco”. Pomůžeš a pomohu. Jsem ambiciózní žena, mnoho plánů a představ, pracovitá s chutí dožít aktivně. Snažím se přežít a chci odejít s čistým štítem, tedy prosím práci. Prosím dej mi práci, díky. Chci se očistit a odejít, jen potřebuji práci asi na 6 let. Dej mi práci a děkuji.

 


Pani Katrina Show   »  zář 13, 23:58

Am paní Katrina Show a mám řešení všech vašich problémů o získání úvěru. Byl jsem kdysi zoufalé l hledání úvěru na velmi dlouhou dobu jsem nikdy najít legit úvěr věřitele, ale pouze minulý týden jsem setkat se muž jménem Antonio na internetu, že je úvěr věřitelem a dám to zkusit jsem se ucházel o půjčku v jeho společnosti a pro mých největších překvapení mi dal půjčku ve výši $ 46000. jsem teď tak šťastná. pro dávku z vás, kteří zoufale potřebují úvěr, by měli kontaktovat pana Antonia Via (legiantonioloanfirm@hotmail.com) Blahopřeji vám, jak jste konečně najít řešení pro tebe problém.

 


franklin scott   »  říj 6, 23:05

Zde přichází Cenově dostupný úvěr, který změní váš život navždy, já jsem pan Franklin Scott certifikovaný úvěr věřitel, nabízím úvěr individuální i veřejného sektoru, které potřebují finanční pomoc na nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%. Špatné úvěry přijatelný, podmínky jsou velmi jednoduché a considerate.You nebudete litovat nic v tomto úvěrové transakce, protože jsem se budete usmívat. Naše společnost zaznamenala mnoho objevů v oblasti poskytování prvotřídních finančních služeb pro naše klienty, a to zejména v oblasti syndikace úvěru a zajištění kapitálu pro jednotlivce a společnosti. Přinesli jsme churavějící průmysl zpět k životu, a jsme zpátky dobré podnikatelské nápady, poskytnutím finančních prostředků na jejich úvodního. Máme síť investorů, kteří jsou ochotni poskytnout finanční prostředky bez ohledu na částku, která jednotlivcům a organizacím zahájit podnikání a provoz. E-mail: franklinosayandescott@gmail.com Chci, abyste pochopili, že jsem Mr.Franklin Scott je mimo pomoci menší finanční privilegium dostat zpátky na trať tím, že poskytuje všechny typy úvěrů, které jim (EG) hypotéky, úvěry na bydlení , podnikatelské úvěry, špatné úvěrové půjčky, obchodní úvěry, start-up-provozní kapitálové půjčky, úvěry ze stavebního spoření, půjčky na auta, hotelové úvěry a studentské půjčky, na co ještě čekáte na ASAP proč nezkusíš pan Franklin Scott úvěr společnosti a být bez dluhů každá zúčastněná Klient by mě ASAP kontaktovat (franklinosayandescott@gmail.com), a budu vám pomohou s vaší touhy výše úvěru v pořádku, mi e-mailem dnes a budete rádi, že jste udělal. Poplatky Aplikovaná a garantuje 100% © Thank You

 


franklin scott   »  říj 28, 00:04

Jsem Pan Franklin Scott certifikovaný úvěr věřitel, nabízím úvěr na individuální i veřejného sektoru, které potřebují finanční pomoc na nízkou úrokovou sazbou ve výši 2%. Špatné úvěry přijatelný, podmínky jsou velmi jednoduché a considerate.You nebudete litovat nic v tomto úvěrové transakce, protože jsem se budete usmívat. Naše společnost zaznamenala mnoho objevů v oblasti poskytování prvotřídních finančních služeb pro naše klienty, a to zejména v oblasti syndikace úvěru a zajištění kapitálu pro jednotlivce a společnosti. Přinesli jsme churavějící průmysl zpět k životu, a jsme zpátky dobré podnikatelské nápady, poskytnutím finančních prostředků na jejich úvodního. Máme síť investorů, kteří jsou ochotni poskytnout finanční prostředky bez ohledu na částku, která jednotlivcům a organizacím zahájit podnikání a provoz. E-mail: franklinosayandescott@gmail.com Chci, abyste pochopili, že jsem Mr.Franklin Scott je mimo pomoci menší finanční privilegium dostat zpátky na trať tím, že poskytuje všechny typy úvěrů, které jim (EG) hypotéky, úvěry na bydlení , podnikatelské úvěry, špatné úvěrové půjčky, obchodní úvěry, start-up-provozní kapitálové půjčky, úvěry ze stavebního spoření, půjčky na auta, hotelové úvěry a studentské půjčky, na co ještě čekáte na ASAP proč nezkusíš pan Franklin Scott úvěr společnosti a být bez dluhů každá zúčastněná Klient by mě ASAP kontaktovat (franklinosayandescott@gmail.com), a budu vám pomohou s vaší touhy výše úvěru v pořádku, mi e-mailem dnes a budete rádi, že jste udělal.

 


petr mestanek   »  pro 5, 09:43

Dobry den Pane Kellner chtel bych vas touto cesto oslovit a poprosit o pomoc jsme mlady par co cekame rodinu celi zivot pracuji rukama a videlavam nam jen na preziti zijeme z viplaty do viplaty.je mi to trapne nosit takovou almuznu domu .delam co vse co jde abych nas uzivil .prosim vas o pomoc jestli by jste nemel tak laskave srdce a trosku nam financne nepomohl.nemame poradne kde bydlet nackame se v malem byte na vetsi nezbyvaji finance.prosim vas kdyby jste byl tak hodny a trochu nam financne nevipomohl.jestli by jste nam neposkytl financni vipomoc.vse by jsme vam vratili.prosim vas o pomoc.

 


Credit Solution Company   »  led 12, 04:17

Ahoj!

Potřebují finanční podporu? Sledujte peníze a dostanete všechny druhy úvěrů ihned!

€ 1.000 € 10,000,000.00
* Účelem * úroková sazba ve výši 3%
* Volba mezi platy 1-20 let.
* Vyberte si mezi měsíční a roční platby plánu.
* Flexibilita úvěru.

S pozdravem
Řízení

 


Táňa   »  říj 15, 15:40

Srdečne vás zdravím pane!
Ak je to len trochu možné,prosím,ozvite sa mi!,Jedna sa o súkromnú záležitosť!Ďakujem vám!

 


 
---